Kontakt – Uppsala

Uppsala

Besöksadress: Kungsgatan 12, 753 32 Uppsala
Tel: 018-444 35 20 (förfrågningar och jour dygnet runt)

Här nedan hittar du kontaktuppgifter till våra medarbetare i Uppsala.

Bente Köster Hedenstrand

Familjehemskonsulent

bente.hedenstrand@landa.se

Tel: 018-444 35 15

Daniel Öhman Mägi

Teamledare

daniel.magi@landa.se

Tel: 018-444 35 11

Anna Heinerud

Familjehemskonsulent

anna.heinerud@landa.se

Tel: 018-444 35 13

Mattias Nyberg

Familjehemskonsulent

mattias.nyberg@landa.se

Tel: 018-444 35 22

Peter Henriksson

Familjehemskonsulent

peter.henriksson@landa.se

Tel: 018-444 35 17

Therese Åström

Familjehemskonsulent

therese.astrom@landa.se

Tel: 018-444 35 18

Emily Noble-Hedman

Familjehemskonsulent

emily.noble-hedman@landa.se

Tel: 018-444 35 19

Pia Salo

Familjehemskonsulent

pia.salo@landa.se

Tel: 018-444 35 24

Katarina Elmehed

Utbildare Signs of Safety

katarina.elmehed@landa.se

Tel: 018-444 35 25