Kontakt – Vassbo

Falun

Besöksadress: Vassbo 46, 791 93 Falun
Tel: 0243-43 07 90 (till kontoret för fakturafrågor mm, svarstid kl 9.00-15.00)
Tel: 0243-130 30 (förfrågningar och jour dygnet runt)

Här nedan hittar du kontaktuppgifter till våra medarbetare i Falun.

Stefan Dömstedt

Företagsgrundare

stefan.domstedt@landa.se

Tel: 0243-21 22 11

Johan Gnospelius

VD

johan.gnospelius@landa.se

Tel: 0243-21 22 45

Per Eklund

Ekonomichef

per.eklund@landa.se

Tel: 0243-43 06 88

Ida Hulth-Karlsson

Ekonomiassistent

ida.hult@landa.se

Tel: 0243-43 06 93

Eleonor Tyllsmark

Teamledare

eleonor.tyllsmark@landa.se

Tel: 0243-43 06 80

Rose-Marie Moen

Teamledare

rose-marie.moen@landa.se

Tel: 0243-21 22 17

Foad Rad

Föreståndare

foad.rad@landa.se

Tel: 0243-21 22 47

Malin Gnospelius

Föreståndare

malin.gnospelius@landa.se

Tel: 023-666 07 71

Mariah Enochsson-Pålebo

Familjehemskonsulent

mariah.enochsson-palebo@landa.se

Tel: 0243-21 22 46

Jasmin Scheir-Johansson

Familjehemskonsulent

jasmin.scheir@landa.se

Tel: 0243-21 22 14

Andrea Nilsson

Familjehemskonsulent

andrea.nilsson@landa.se

Tel: 0243-43 06 86

Linn van Bruggen

Landa Familje- och nätverksteam

linn.vanbruggen@landa.se

Tel: 0243-43 06 91

Catharina Widengren

Familjehemskonsulent

catharina.widengren@landa.se

Tel: 0243-21 22 15

Christopher Jansson

Familjehemskonsulent

christopher.jansson@landa.se

Tel: 0243-43 06 83

Karin Westman

Familjehemskonsulent

karin.westman@landa.se

Tel: 0243-21 22 43

Jimmy Uppling

Landa Familje- och nätverksteam

jimmy.uppling@landa.se

Tel: 0243-43 06 92

Lisa Envall

Familjehemskonsulent

lisa.envall@landa.se

Tel: 0243-43 06 94

Agneta Wengrud

Familjehemskonsulent

agneta.wengrud@landa.se

Tel: 0243-212248

Johanna Olsson

Landa Familje- och nätverksteam

johanna.olsson@landa.se

Tel: 0243-43 06 87

Jonas Kårelid

Landa Familje- och nätverksteam

jonas.karelid@landa.se

Tel: 0243-43 06 90

Lars Wahlberg

Verksamhetsutvecklare

lars.wahlberg@landa.se

Tel: 0243-21 22 12

Linnea Tunlind

Familjehemskonsulent

linnea.tunlind@landa.se

Tel: 0243-43 06 85

Susanne Vanemo

Familjehemskonsulent

susanne.vanemo@landa.se

Tel: 0243-43 06 81

Caroline Larsson

Ekonomiassistent

caroline.larsson@landa.se

Tel: 0243-21 22 42

Sofie Pepulis

Familjehemskonsulent

sofie.pepulis@landa.se

Tel: 0243-43 06 96

Rose-Marie Eriksson

Familjehemskonsulent

rose-marie.eriksson@landa.se

Tel: 026-222 05 12

Petra Springare

Familjehemskonsulent

petra.springare@landa.se

Tel: 0243 - 43 06 82